Nasza firma to firma tworzona przez ludzi z pasją która umożliwia indywidualne podejście do klienta troszcząc się o jego wymagania i potrzeby. Produkujemy okna od wielu lat.

okna okna pcv okna drewniane okna dachowe okna aluminiowe okna powystawowe okna cennik okna cena okna plastikowe okna okna okna pcv okna drewniane okna dachowe okna aluminiowe okna powystawowe okna cennik okna cena okna plastikowe okna na wymiar okna drewniane okna dachowe okna aluminiowe okna powystawowe okna cennik okna cena okna dachowe okna aluminiowe okna powystawowe okna cennik okna cena okna dachowe okna aluminiowe okna powystawowe okna cennik Zalety okien PCV Niskie koszty utrzymania : jedną z najbardziej atrakcyjnych cech okien PCV jest niskie koszty utrzymania, ponieważ nigdy nie rdzewieje, nie blaknie, nie pozostawia płatków ani gnije. Co więcej, jest to oszczędzająca czas i wygodna technologia, ponieważ wystarczy szybko przetrzeć szmatką, aby nabłyszczała. Izolacja akustyczna / izolacja : PVC został wyprodukowany w celu stworzenia silnej bariery izolacyjnej, co oznacza, że ​​w okresie letnim utrzymuje dom w chłodzie, a zimą ciepło jest zatrzymywane, aby ogrzać pomieszczenia. Trwałość : ramy z PVC są sprężystym, mocnym i trwałym materiałem. Dlatego wielu dostawców PVC oferuje swoim klientom do 10 lat gwarancji. Ponadto ekstremalne zmiany pogody również nie wpływają na materiał, co czyni go odpornym i niezawodnym. Bezpieczeństwo : ze względu na swoją wytrzymałość uPVC jest niezawodną i niezawodną technologią. Twarde i mocne ramy utrudniają ich uszkodzenie lub złamanie, dzięki czemu są również antywłamaniowe. Stosunek jakości do ceny : po drewnie i aluminium, PVC jest najtańszym i najtańszym materiałem. Jego względna efektywność kosztowa jest bonusem, który przyniesie korzyści Twojemu budżetowi rodzinnemu, ale zwiększy również Twoje oszczędności w długim okresie. Wygląd : okna PCV o atrakcyjnym wyglądzie są proste, ale dostępne w szerokiej gamie kolorów i stylów . Duże firmy oferują różne projekty w zależności od osobistych upodobań i ogólnego wyglądu domu. Przyjazne dla środowiska : osoby, które wspierają kwestie środowiskowe, mogą kupować okna PCV bez poczucia winy, ponieważ w 100% podlegają recyklingowi i nie mają negatywnego wpływu na środowisko. Wady Windows PCV Nie można naprawić : przestrzeń między szybami tworzy warstwę izolacyjną, co oznacza, że ​​jeśli uszczelnienie nie jest szczelne, nastąpi kondensacja. Tafli nie można wyciągać ani naprawiać, jeśli są uszczelnione. Dlatego okno będzie musiało zostać wymienione. Nie nadaje się do starych domów : okna PCV nadają nowoczesny wygląd i nie pasują do budynku w starym stylu. Tak więc, jeśli właściciel zdecyduje się na nowe nowoczesne okna, ogólny wygląd domu będzie kontrastowy. Pułapka cieplna : tylko w okresie letnim okna z PCV zatrzymują ciepło wewnątrz, powodując nieprzyjemne temperatury w pomieszczeniu. Dlatego wielu właścicieli domów będzie musiało dodatkowo zapłacić za przyciemnianie okien, aby zablokować ciepło.

Okna Środa Wielkopolska 1

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie,mając pełną świadomość, że podpisujemy się pod wyborem na wiele lat. Zaufanie którym Państwo nas obdarzają jest dla nas niezwykle budujące. My tego zaufania nie wystawiamy na próbę.

Okna Środa Wielkopolska 2

Rynek stolarki okiennej w ciągu ostatnich 20 lat technologicznie zmienił się nie do poznania. Cały czas wchodzą nowe rozwiązania i nowinki techniczne.

Witamy w Wortalu Internetowym Sprzedaży Okien

Okna Mysłowice 1

Czy zapewnią bezpieczeństwo mojej rodzinie? Czy stać mnie na to co chciałbym mieć?

Okna Mysłowice 2

Czy zapewnią bezpieczeństwo mojej rodzinie? Czy stać mnie na to co chciałbym mieć?